€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz 2020 Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 17 czerwca 2020 19:33

Przy zbiorach szparagów na polu w Duisburgu poszukiwani pracownicy rolnictwa. Aktualna od zaraz, sezonowa praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na zewnątrz przy zbiorach szparagów na polu (praca w pozycji wymuszonej).

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem – warunek dla osób, które aplikują w grupach;
  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach szparagów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • pełny wymiar godzin;
  • polski zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • 100 Eur jednorazowej premii za polecenie pracownika;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny;
  • elektroniczne załatwienie formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-szparagow-bez-jezyka-duisburg-2020/

ID ogłoszenia: 6685eea2675c57fb