€ 15 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech przy dociepleniach na budowie od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 17:15

Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka dla budowlańców. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie montował termoizolację budynków, a w tym również będzie kleił styropian i wełnę, a także montował kołki i narożniki;
  • do zadań będzie należało także kładzenie warstwy zbrojeniowej, malowanie fasad oraz tynkował;
  • wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy przy dociepleniach na budowie;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • znajomość systemów: STO, Alsecco oraz Caparol;
  • umiejętność pracy w normach;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na 2 tygodnie;
  • wypłatę raz w  miesiącu;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc;
  • około 169 godzin pracy w miesiącu.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-docieplenia-stuttgart, oferta,7468317

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-dociepleniach-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2235ed8efc270499