€ 2600 Eur brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech w Berlinie od zaraz dla kierowcy kat. B rozwożenie zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 5 stycznia 2019 19:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech w Berlinie dla kierowców z kat. B przy rozwożeniu zakupów. Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie towarów na samochód, a następnie rozwożenie ich do klientów zgodnie z zamówieniem;
  • dbanie o poprawne relacje z klientami;
  • rozładunek towarów i zaniesienie ich za próg;
  • dbanie o samochód służbowy.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • ważne znaczenie ma punktualność i zdyscyplinowanie;
  • dokładne wypełnianie powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • pracowitość;
  • sumienność i niezawodność;
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w hotelu robotniczym;
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych;
  • praca w elastycznych godzinach;
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą, mogą składać swoje zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, razem ze zdjęciem na podany adres e-mail: dringende-arbeit@europe.com

W zgłoszeniu proszę podać numer referencyjny: kierowca-kat-b/01/19.

Należy również zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, gdyż zgłoszenia bez niej nie będą brane pod uwagę.

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstad, 80336 Monachium

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rozwozenie-zakupow-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-berlin/

ID ogłoszenia: 7155c30fada1af7d