€ 2400/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz budowa przy rozbiórkach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 04:06

Oferujemy dobrze płatną pracę w Niemczech na budowie z Berlina przy rozbiórkach. Zatrudnimy od zaraz budowlańców bez znajomości języka i doświadczenia przy demontażu okien i drzwi.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2400 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pomoc przy rozbiórkach budowlanych
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługa maszyn, wynoszenie gruzu, demontowanie okien, drzwi oraz armatury

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza zarejestrowana w Polsce lub Niemczech
  • pełna dyspozycyjność
  • posiadanie odzieży roboczej oraz obuwia z noskami
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez pracodawcę zamieszkania w cenie 15 euro dziennie
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • transport do pracy i z powrotem
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania we własnym zakresie
  • pracę od poniedziałku do piątku po 10 godzin dziennie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

0049 1621723746 lub 0048 530 978 644.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-pomocnik-przy-rozbiorkach-na-budowie-bez-jezyka-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 4115b7c1d67e63ed