€ 14 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 01:13

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Essen przy sprzątaniu sal kinowych po seansach.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu sal kinowych po seansach
  • zadaniem pracownika będzie również czyszczenie toalet, uzupełnianie środków do higieny, mycie podłóg oraz odkurzanie
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak nałogów
  • świetne zorganizowanie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość zatrudnienia w godzinach popołudniowych i wieczornych

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki oraz możliwe dodatki
  • pracę w stabilnej firmie od zaraz
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zaplecze socjalne
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • szansę podjęcia stałego zatrudnienia po 3 próbnym miesiącach

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „sprzątanie kina/12/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-w-essen/

ID ogłoszenia: 2215a2874cbcf801