€ 9,50 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy w restauracji bez języka jako pomoc kuchenna 2017 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 31 maja 2017 21:26

Ogłoszenie zatrudnienia w restauracji z Monachium na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z zapewnionym wyżywieniem.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w restauracji będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych na kuchni
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie prostych posiłków oraz dbałość o świeżość produktów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zmywaniem naczyń, obsługą urządzeń oraz pracami porządkowymi

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • motywacja do nauki języka niemieckiego oraz rozwoju zawodowego
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • pełna samodzielność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole
  • szkolenia pracownicze
  • opiekę konsultanta
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • bezpłatne posiłki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Monachium

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-gastronomi-pomoc-kuchenna-monachium/

ID ogłoszenia: 305592deffe6433d