€ 10-12 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy 2018 na budowie bez znajomości języka remonty Salzwedel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzwedel
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 22:45

Zatrudnimy od zaraz na budowie z Salzwedel pracowników bez znajomości języka. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 przy remontach i wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Salzwedel, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 10 do 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na budowie przy remontach oraz wykończeniach
  • pracownik będzie zajmował się zabudową suchą (stawianie ścianek) oraz montażem wyposażenia łazienek (układanie płytek, zakładanie instalacji hydraulicznych, szpachlowanie i malowanie)

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie bogatego doświadczenia
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • chęć i motywacja do pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • pracowitość

Oferujemy:

  • transport do pracy
  • miejsce do zamieszkania
  • darmowe szkolenia dla pracowników
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48694947352

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-budowie-praca-w-niemczech-bez-jezyka-remoty-wykonczenia-salzwedel-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7855b28bd3313de0