€ 8 € Netto /godz.

Ogłoszenie: praca Niemcy dla polaków malarz, tapeciarz, dociepleniowiec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:19

Firma z branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko malarz, tapeciarz. Możliwość zatrudnienia w budownictwie. Praca w Niemczech przy docieplaniach ze znajomością języka niemieckiego

Stanowisko: MALARZ

Opis stanowiska:

  • szpachlowanie i tynkowanie ścian wewnętrznych i elewacji, instalacja systemów izolacji cieplnej zewnętrznej (ocieplanie budynków)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •  komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  •  sumienność i samodzielność w pracy,
  •  umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Stawka godzinowa 8 Euro Netto na godz.
  • Zapewniamy zakwaterowanie pokój, jedno-dwuosobowy oraz stałą opiekę naszemu kandydatowi.

Kontakt:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z aktualnym zdjęciem w języku niemieckim lub języku polskim na adres emailowy: amarcinkiewicz@ikt-personal.de z dopiskiem w temacie maila: Malarz

Niemieckie biuro pośrednictwa pracy Interkontakt Personaldienste

ID ogłoszenia: 2485229c55f37137