€ 1600 Netto / miesiac

Blacharz (mechanik) Niemcy praca dla polaków ze znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:19

Zakład samochodowy z Niemiec poszukuje Blacharzy samochodowych. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla mechaników z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Blacharz Samochodowy

Opis stanowiska:

  • naprawa uszkodzeń, wgnieceń
  • wyrównywanie zagnieceń blacharki
  • przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie
  • spawanie karoserii

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, co najmniej 2 letnie doświadczenie w malowaniu samochodów
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • sumienność i samodzielność w pracy
  • dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie 1600 € Netto/miesiąc (40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny)
  • zapewniamy zakwaterowanie pokój, jedno-dwuosobowy oraz stałą opiekę naszemu kandydatowi (zakwaterowanie jest już wliczone w wynagrodzenie)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z aktualnym zdjęciem w języku niemieckim lub języku polskim na adres emailowy: amarcinkiewicz@ikt-personal.de z dopiskiem w temacie maila: Blacharz

Niemieckie biuro pośrednictwa pracy Interkontakt Personaldienste

ID ogłoszenia: 3845229c77d17f23