€ 1600 Netto / miesiac

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla polaków lakiernik samochodowy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:12

Zakład samochodowy poszukuje pracownika w charakterze lakiernika samochodowego. Możliwość pracy w Niemczech dla polaków ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko Lakiernik Samochodowy.

Opis stanowiska:
– przygotowanie farb, kolorów i elementów karoserii do lakierowania (szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład)
Wymagania:
– wykształcenie zawodowe, co najmniej 2 letnie doświadczenie w malowaniu samochodów
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
– sumienność i samodzielność w pracy
– dokładność i precyzja
– umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia
– wynagrodzenie 1600 € Netto/miesiąc (40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny)
– zapewniamy zakwaterowanie pokój, jedno-dwuosobowy oraz stałą opiekę naszemu kandydatowi (zakwaterowanie jest juz wliczone w wynagrodzenie)
– umowa na warunkach niemieckich

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z aktualnym zdjęciem w języku niemieckim lub języku polskim na adres emailowy: amarcinkiewicz@ikt-personal.de z dopiskiem w temacie maila: Lakiernik

Niemieckie biuro pośrednictwa pracy Interkontakt Personaldienste

ID ogłoszenia: 4195229c6a7eb096