€ 8 € Netto /godz.

Aktualna oferta pracy w Niemczech malarz tapieciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 września 2013 00:57

Firma z branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko Malarz-tapeciarz. Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz

Opis stanowiska: szpachlowanie i tynkowanie ścian wewnętrznych i elewacji, instalacja systemów izolacji cieplnej zewnętrznej (ocieplanie budynków)
Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), sumienność i samodzielność w pracy, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia. Stawka godzinowa 8 Euro Netto na godz. Zapewniamy zakwaterowanie pokój, jedno-dwuosobowy oraz stałą opiekę naszemu kandydatowi.
Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z aktualnym zdjęciem w języku polskim lub języku niemieckim (mile widziane) oraz skany dyplomow, referecji, ew. swiadectw pracy na adres emailowy: amarcinkiewicz@ikt-personal.de z dopiskiem w temacie maila: Malarz

Niemieckie biuro pośrednictwa pracy Interkontakt Personaldienste p

ID ogłoszenia: 73752303c90b4343