€ 8,19 brutto

Oferty pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 czerwca 2014 00:38

Zakład z Berlina poszukuje od zaraz pracowników produkcji spożywczej. Praca w Niemczech bez znajomości języka w okresie wakacyjnym od czerwca. Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji (skoczek)
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,19 euro brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:
Praca w charakterze skoczka w fabryce przy produkcji spożywczej. Pracownik będzie oddelegowany do różnych zajęć w zależności od aktualnych potrzeb pracodawcy. Do zadań zaliczać się będzie praca przy taśmie, pakowanie produktów, kontrola jakości, konserwacja i czyszczenie maszyn, obsługa urządzeń (po przyuczeniu).

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– znajomość zasad higieny
– mile widziane osoby ze znajomością systemu HACCP
– aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
– gotowość do pracy w okresie czerwiec – sierpień 2014
– umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

Oferujemy:
– sezonowe zatrudnienie na warunkach niemieckich
– dla najlepszych pracowników możliwość otrzymania stałej umowy
– zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
– dodatki oraz premie za nadgodziny i zmiany nocne
– opieka polskojęzycznego brygadzisty

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „skoczek produkcja spożywcza Berlin”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 5725394ff3b0df36

7 komentarzy na “Oferty pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez znajomości języka Berlin”

  1. kamilapaula na 10 czerwca 2014 @ 09:27

    Witam, chętnie podejmę pracę. Mam 23 lata, jestem osobą komunikatywną , aktywną. Mam doświadczenie, gdyż w Polsce prowadzę własny sklep spożywczy. Dodatkowym moim atutem jest znajomość języka angielskiego.

  2. Witam jestem zainteresowany praca

  3. Witam,
    Jestem zainteresowana pracą, bardzo proszę o kontakt, mój nr 508 250 901

    Pozdrawiam

  4. Michał S. na 17 czerwca 2014 @ 13:27

    Szukam pracy w Niemczech na stałe – bez powrotu do polski, tego smutnego i nieprzyjaznego kraju. Od zaraz
    Mam 24 lata, znam angielski dobrze, niemieckiego znam pojedyńcze słowa

  5. wooojtas17@wp.pl na 23 czerwca 2014 @ 15:59

    witam . Jezeli jeszcze jest mozliwosc jestem zainteresowany pracy . Jestem szybko oriętuje sie w pracy i mam chęć rozpoczecia od zaraz .
    Wojtek 26 lat , Kontakt e-mail lub tel. 695533900

  6. Piotr Wójcikowski na 25 czerwca 2014 @ 17:59

    jestem zainteresowany praca , jestem po szkole piekarniczej tak ze wszystkie badania posiadam Bardzo prosze o kontakt. 664 171 783

  7. Marek Sierota na 25 czerwca 2014 @ 18:04

    Jestem z zawodu piekarzem wiec badania posiadam .Bardzo bym chciał podjąść z wami współpracę tel. 888 365 352