8,19 brutto €

Fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru bez języka sklep Kolonia 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Lista: 12 maja 2014 00:04

Sklep wielkopowierzchniowy w Kolonii poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Oferta bez języka niemieckiego dla Polaków od czerwca 2014.

Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę
Stanowisko: pracownik fizyczny

Zadania:
Praca na sklepie przy transporcie z magazynu i wykładaniu towaru na półki sklepowe zgodnie z wytycznymi kierownika. Do obowiązków będzie należało także przygotowanie ekspozycji sklepowych na poszczególnych działach tematycznych.

Wymagania:
- siła fizyczna oraz dobry stan zdrowia
- chęć do pracy na zmiany nocne
- dokładność, zmysł estetyki
- gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
- umiejętność pracy w grupie
- zdolność do szybkiej nauki
- zaświadczenie o niekaralności
- mile widziane osoby znające język niemiecki nawet w stopniu podstawowym

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w niemieckiej firmie
- wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu pracy
- premie za pracę na zmiany nocne
- terminowe wypłaty należności
- możliwość zorganizowania płatnego zakwaterowania
- wsparcie przy dopełnieniu formalności związanych z pracą na terenie Niemiec

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „praca w sklepie Kolonia”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID Ogłoszenia: 953537017ce7a746