€ 8,19 brutto

Niemcy praca na magazynie odzieżowym bez znajomości języka od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 01:31
Niemcy praca na magazynie odzieżowym bez znajomości języka od zaraz Dortmund - Zdjęcie 1Niemcy praca na magazynie odzieżowym bez znajomości języka od zaraz Dortmund - Zdjęcie 2

Hurtownia odzieży w Dortmundzie od zaraz zatrudni 2 magazynierów do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy komisjonowaniu, przepakowywaniu towaru na magazynie.

Stanowisko: komisjoner
Miejsce pracy: Dortmund
Zarobki: 8,19 euro brutto/h

Zadania:
– zbieranie i kompletowanie zamówień
– komisjonowanie, przepakowywanie ubrań
– metkowanie, zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych
– pakowanie towaru do wysyłki między sklepowej

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie min. 2 lata
– zdolność do pracy w szybkim tempie
– uczciwość, dokładność, solidność
– zaświadczenie o niekaralności
– atutem będzie doświadczenie nabyte w branży odzieżowej oraz znajomość języka

Oferujemy:
– zatrudnienie w niemieckiej agencji pracy na okres 3 miesięcy (później możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy)
– atrakcyjna stawka godzinowa
– możliwość realizacji nadgodzin
– dodatki za pracę na zmiany nocne
– pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w Dortmundzie

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „hurtownia odzieży Dortmund”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 95053e8139f92731

2 komentarze na “Niemcy praca na magazynie odzieżowym bez znajomości języka od zaraz Dortmund”

  1. witam jesteśmy zainteresowani tą ofertą mam doświadczenie w handlu i branży odzieżowej chłopak posiada uprawnienia na unijne wózki widłowe różnego typu proszę o kontakt tel 781230900 lub drogą email monika1807@opoczta.pl

  2. Witam jestem zainteresowany pracom od zaraz mam silną motywacje do pracy 787093114