€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech pakowanie ciastek bez znajomości jęzka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 15 marca 2015 23:00

Fabryka ciastek poszukuje Polaków do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu i kontroli jakości. Zatrudnienie w Hannoverze bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Hannover

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Zadania będą zlecone przez przełożonego.
  • Obowiązkiem może być pakowanie gotowych ciastek oraz kontrolowanie jakości.
  • Proces pakowania wygląda tak, iż pracownik układa odpowiednią ilość ciastek i wkłada do maszyny paczkującej.

Oczekiwania:

  • zręczność, zwinność, szybkość
  • zapał
  • duża motywacja
  • umiejętność dostosowania się do pracy w szybkim tempie
  • obowiązkowość, sumienność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest koniecznością
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności

Oferujemy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie płatne w komfortowych warunkach
  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora projektu
  • odprowadzanie składek oraz opłacone ubezpieczenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • pomoc na miejscu w sprawach formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek, Hannover”
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 3595505b3eaa0220

9 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech pakowanie ciastek bez znajomości jęzka Hannover”

  1. zuver@consultane.com'pakowanie/ciastek.hannover na 17 marca 2015 @ 06:39

    witam.jestem.zainteresowana.ta.oferta.pracy.proszę.o.kontakt.500770908.iwona

  2. Witam interesuje mnie państwa oferta 515 149 701 proszę o kontakt

  3. Witam jestem zainteresowana praca przy ciastkach mam doswiadczenie w pracy moge wyjechac na okres 2-m kwiecien-maj pracowalam juz za granica jesli jest aktualne prosze o kontakt;534574159

  4. Szanowni Państwo,
    w nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego w serwisie niemcy.praca.123.eu , na pakowanie ciastek w Hannoverze, zgłaszamy chęć udziału w procesie rekrutacji. Jesteśmy bezkonfliktowe, pracowite i obowiązkowe, posiadamy umiejętność szybkiego szybko się.Kontakt tel. 609 46 30 04.
    Wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby tej rekrutacji.

    Z poważaniem
    Bożena i Danuta.

  5. fabryka czekolady na 19 marca 2015 @ 20:06

    Witam jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu ciastek prosze o kontakt 519 161 166

    pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy przy pakowaniu ciastek .Proszę o kontakt 501350 817 POZDRAWIAM

  7. pakowanie ciastek na 22 marca 2015 @ 22:03

    witam jestem zainteresowany ta praca pracowalem na tasmie produkcyjnej w rzezni w niemczech podaje moj numer telefonu do kontaktu 884230969 czekam na szybki talefon

  8. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Przebywał obecnie w Niemczech i mam własne zakwaterowanie w Hannoverze.Proszę o kontakt 015214214790

  9. Witam.jestem zainteresowaną ofertą pracy.mam doświadczenie na produkcji spożywczej jak i w kontroli jakości.jeżeli oferta jest aktualna jestem gotowa podjąć pracę od zaraz.Z poważaniem.Monika Mocna nr tel.015213870081