€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek na poczcie Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 15 marca 2015 22:39

Zatrudnimy pracownika fizycznego do pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek i przesyłek. Zatrudnienie w Bielefeld na poczcie dla osób bez doświadczenia i z zapałem.

Stanowisko: Pracownik sortowni

Miejsce zatrudnienia: Bielefeld, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykonywał zadania w części zwanej sortownia poczty.
  • Do zadań należy załadunek i rozładunek przesyłek, sortowanie oraz przekazywanie dalej.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • brak problemów zdrowotnych
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B i własne auto będzie zaletą

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • przejrzyste warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • wysokie zarobki oraz możliwość otrzymywania premii godzinowych
  • odprowadzanie składek
  • zapewniony uniform

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • zeitmann.1023474@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-sortowni-poczty-niemcy-id273964.html

ID ogłoszenia: 68055035739afeaa