€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie rozładunek towarów, pakowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 grudnia 2013 10:15

Poszukiwany kandydat na stanowisko pracownik magazynu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy rozładunku, załadunku towarów, obsłudze wózka widłowego, pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pomoc przy rozładunku, załadunku i przyjmowaniu towarów na magazyn.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie i odpowiednie zabezpieczanie paczek przed transportem, wydawaniu gotowych paczek kurierom.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o czystość w miejscu pracy
  • Praca będzie wymagała obsługi wózka widłowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność dobrego zorganizowaniu czasy pracy swojego oraz reszty zespołu
  • pracowitość, sumienność, niezawodność
  • chęć rozwoju własnej osoby

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wsparcie oraz pomoc przy formalnościach- tłumaczeniach dokumentów
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc przy znalezieniu zamieszkania
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • możliwość zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:
Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

mondi-Polska.120518@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-magazynu-niemcy-id200634.html

ID ogłoszenia: 10552a19b523f883