€ do ustalenia

Praca Niemcy dla pracowników na magazynie i montera mebli od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 01:37

Magazyn poszukuje osób na stanowiska monter mebli oraz pracownicy magazynowi. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech w magazynie przy pakowaniu, składaniu i przenoszeniu mebli.

Stanowisko1: monter mebli

Stanowisko2: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Do zadań montera mebli należeć będzie praca przy składaniu oraz pakowaniu mebli.
  • Pracownicy magazynu będą mieli za zadanie wspierać pracę na magazynie przy zbieraniu towaru, komisjonowaniu, paletowaniu, rozładunki i załadunku produktów na samochody oraz inne prace magazynowe w zależności od predyspozycji.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie, samodyscyplina,
  • umiejętność pracy w grupie, wysoka kultura osobista
  • doświadczenia w podobnej pracy
  • posiadanie prawa jazdy
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne szkolenia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:
asosinka@gmx.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-do-montazu-mebli-i-pracownikow-magazynu-2060163.html

ID ogłoszenia: 236528ca3061fa5d