€ do ustalenia

Fizyczna praca Niemcy na hali dla par od zaraz bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 17 października 2013 20:08

Hala poszukuje pilnie pracowników fizycznych. Możliwość pracy w Niemczech dla par od zaraz przy wykładaniu towaru na półki bez znajomości języka niemieckiego- wystarczy dobry angielski.

Stanowisko: Pracownik hali

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca od zaraz

Zadania:

  • Praca polegać będzie na wykładaniu towaru na półki

Wymagamy:

  • dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość, rzetelność, obowiązkowość
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • Praca w sezonie świątecznym
  • transport do Niemiec- bezpłatnie
  • zamieszkanie
  • umowa o pracę
  • możliwość awansu oraz rozwoju

Aplikacja:
Prosimy o aplikację na stronie:

ID ogłoszenia: 576525fd98dad713

10 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy na hali dla par od zaraz bez znajomości języka niemieckiego”

  1. biegle znam angielski podstawy niemieckiego mam 21 lat dwa lata pracowalem w magazynach w holandi moge wyjechac natychmiast prosze o kontakt 500757216

  2. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Dziewczyna ma doświadczenie w handlu a ja -w pracy w magazynie.Znam dobrze język angielski i niemiecki na poziomie podstawowym. Mam uprawnienia na wózki widłowe.Możemy wyjechać nawet natychmiast własnym samochodem.Proszę o kontakt
    e-mail lub tel 48531867717,pozdrawiam- Bartosz

  3. edyta chmielewska na 19 października 2013 @ 04:25

    Dzień dobry.Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą.Posiadam doświadczenie handlowe, 15 lat prowadziłam własną firmę , jestem bardzo pracowitą osobą ,punktualną,uczciwą,posiadam prawo jazdy kat b. Język niemiecki na poziomie podstawowym.Wraz z koleżanką jestem do Państwa dyspozycji. Proszę o kontakt e-mail lub tel.48798786445. Edyta.

  4. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą mam duże doświadczenie w pracach na magazynie i znam dobrze język angielski i niemiecki na poziomie komunikatywnym,dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna ,prawo jazdy kat : B ,dysponuje własnym samochodem na wyjazd ,jestem pracowity,sumienny,rzetelny i punktualny.
    Proszę o kontakt na e-mail: mirek.dolinski@wp.pl ,tel. +48605222140

    Pozdrawiam – Mirek

  5. Łukasz Gawinowski na 21 października 2013 @ 17:00

    jestem zainteresowany wraz z moja partnerka 783826522 pilnie wyjazd od zaras

  6. Dawid i Martyna na 24 października 2013 @ 20:14

    Witam jesteśmy parą poszukującą pracy
    Ja (20l.) Martyna (22l.)
    Posiadamy doświadczenie w pracy na magazynach ponieważ pracowaliśmy w Holandii.
    Znamy dobrze język Angielski ,
    Własny transport , jesteśmy zmotywowani i chętni do podjęcia pracy w każdej chwili
    proszę o kontakt : amnezjafinezja2@o2.pl
    tel: 733-274-020

    Dawid Mazur

  7. Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Posiadam prawa jazdy kat. B. Od miesiąca zamieszkuje w pobliżu Dortmund oraz posiadam wszystkie dokumenty aby podjąć prace od zaraz. Jestem osobą pracowitą ,sumienną , uczciwą oraz bezkonfliktową.
    Proszę o kontakt tel. 015739207583

  8. Witam.
    Proszę o kontakt tel. 015739207583 , e-mail bozena.771@wp.pl

  9. Czy ktoś wyjechał do układaniu towaru to niech coś napisze.

  10. Maciek i Piotrek na 25 grudnia 2013 @ 20:35

    Witam. Ja i mój brat jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy młodzi, pracowici, uczciwi i sumienni, bardzo zależy nam na pracy. Od początku grudnia mieszkamy w Monachium, posiadamy własne zakwaterowanie, znamy język Angielski w stopniu bardzo dobrym, oraz jesteśmy w trakcie nauki języka Niemieckiego. Możemy podjąć pracę od zaraz w każdym systemie zmianowym na terenie Monachium.
    Kontakt – +4915145828270