€ 7,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2014 23:22

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie dotyczy zadań w zakładzie z Berlina na produkcji kanapek.  Zatrudnienie od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba wakatów: 5

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudnione będzie ręcznie układała składniki na kanapki.
  • Zadanie będzie wykonywane przy taśmie produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie również umieszczanie gotowych kanapek w maszynie do pakowania.
  • Do zadań należeć będzie ciągła kontrola jakości, produkcji, etykietowanie i paletowanie.

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość systemu HACCP oraz ISO 22000
  • mile widziana znajomość niemieckiego jednak nie jest to konieczne
  • prosimy o aplikacje osoby zdrowe bez nałogów
  • bezkonfliktowość, pracowitość, punktualność
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech na 3 miesiące
  • na prośbę pracownika możemy zorganizować płatny przejazd do Niemiec
  • początkowo praca na okres próbny a później możliwość podpisania umowy na stałe
  • pomoc ogólna w zaaklimatyzowaniu się
  • dla chętnych możliwość zorganizowania kwatery w hotelu robotniczym, miesięczny koszt wynosi 170 euro
Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: email: dringende@europe.com
W nagłówku prosimy o wpisanie: DG/075/14

Od zaraz praca w Niemczech produkcja kanapek bez znajomości języka Berlin

ID ogłoszenia: 94653fcb35242d21

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek bez znajomości języka Berlin”

  1. Chętni do pracy! na 30 sierpnia 2014 @ 09:47

    Witam, jesteśmy grupą mężczyzn gotowych i chętnych do podjęcia pracy. kontakt. tel.511 577 770

  2. Robienie Kanapek na 30 sierpnia 2014 @ 18:04

    Szanowni Państwo

    Zgłaszam chęć podjęcia pracy , proszę o kontakt

    Kłosowska M

  3. szukam pracy to moj numer 723249114

  4. DG/075/14

    Witam!

    Mam na imię Kamil, jestem osobą pracowitą, sumienną, uczciwą oraz dyspozycyjną. Bardzo zainteresowała mnie państwa oferta pracy, mam doświadczenie przy pracy na produkcji (5lat pracy przy produkcji soków w kartonach), jak również w pracy w zespole, jestem osobą zdrową bez nałogów, posiadam własny samochód oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi. Uważam że będe odpowiednią osobą na tym stanowisku. Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z góry dziękuje.

    tel. 726-104-354

  5. witam mam doswiadczenie przy pakowaniu kanapek pracowalam w holandi 2 lata ,jestem dyspozycyjna ,umie nawiazywac kontakt z ludzmi ,gotowa na wyjazd od zaraz muj nr tel 533450858 dziekuje

  6. Witam jestem zainteresowany mój nr 739033921