€ na akord

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach warzyw, owoców na rok 2015!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 30 października 2014 01:59

Aktualnie rekrutujemy pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców i warzyw. Dostępne oferty są na rok 2015. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Zarobki: na akord

Miejsce: dostępne różne lokalizacje

Obowiązki:
Dostępne są różne prace polowe oraz w szklarni w zależności od preferencji tak jak:

  • truskawki – polowe od czerwca do połowy sierpnia, szklarniowe od kwietnia do maja
  • szparagi – polowe od kwietnia do czerwca
  • maliny – od lipca do października
  • warzywa szklarniowe – od kwietnia do maja
  • jabłka i inne owoce twarde- od lipca do listopada
  • winogrona – od lipca do października

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach rolniczych
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość do podjęcia pracy w określonym terminie
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym samochodem
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zmotywowanie, wytrzymałość

Oferujemy:

  • brak jakichkolwiek opłat za udział w rekrutacji
  • zorganizowane zakwaterowanie płatne ok 1-3 euro za dobę
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • ubezpieczenie NNW

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: dringende@europe.com z dopiskiem: DG/001/15

W tytule prosimy umieścić również informację jakie zbiory i w jakim terminie państwa interesują

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rekrutacja-2015-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 198545184aa1f5d9

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach warzyw, owoców na rok 2015!”

  1. witam
    jesteśmy zainteresowani praca przy zbiorach jabłek i owocow twardych od lipca 2015r
    jeśli to możliwe proszę wpisac 2 osoby na liste rekrutacyjna
    prosimy o ewentualna informacje telefoniczna lub emilowa
    tel 530702048 lub696613090