€ do uzgodnienia

Praca Niemcy budowa-docieplenia, malowanie, tapetowanie bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 14:20

Szukamy pracownika budowlanego bez znajomości języka do malowania, tapetowania w Stuttgarcie. Niemcy praca na budowie przy dociepleniach jako malarz-tapeciarz.

Stanowisko: Malarz – Tapeciarz – Dociepleniowiec

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Stanowisko wymagać będzie wykonywania prac budowlanych polegających na montowaniu dociepleń, wygładzaniu, gipsowaniu, malowaniu oraz tapetowaniu.
  • Inne prace wykończeniowe mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • praktyczna umiejętność zawodowa
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji

Oferujemy:

  • zarobki zgodne z niemieckim prawem pracy
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • zapewnione darmowe miejsce zamieszkania
  • do dyspozycji samochód służbowy
  • zatrudnienie na stałe
  • pewne zlecenia
  • wsparcie przy kwestiach formalnych
  • możliwość pobierania świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłania zgłoszeń mailowych za pośrednictwem adresu: ks@mb-service.pl

Konieczne jest dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230d6k/

ID ogłoszenia: 18454857f2685650

4 komentarze na “Praca Niemcy budowa-docieplenia, malowanie, tapetowanie bez języka Stuttgart”

  1. Witam ,Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Z zawodu jestem malarz-tapeciarz.oprócz tego wykonuję wszelkie prace budowlane.Proszę o kontakt pod Nr 972-100-126. Dziękuję

  2. Mysle ze facet leje wode.Poniewaz wyslalem jemu profesjonalnego maila poltora miesiaca temu.Lecz nawet buzki nie wyslal,nawet zadnej odpowiedzi.Nie ma zadnej pracy tylko kopiuja nasze dane osobowe,moze nimi handluja?To wszystko to K I T

  3. jestem zainteresowany wasza oferta pracy . Od ponad 2 lat prowadze wlasna dzialalnosc ,zajmujemy się glownie wykonczeniowka . do tej pory pracowałem przy tynki agregatem,posadzki, wykonczeniowka gładzie malowanie, ciesla zbrojarz,elewacje , murowanie , Mój nr 508972604

  4. Witam jestem zainteresowany oferą pracy sumienny fachowiec znający się przedewszystkim na malowaniu gruntowaniu szpachlowaniu karton gipsy lakierowanie malowanie wasad ocieplanie budynków pracuję przy tym od 18 lat mam38 lat byłem już za granica wiec orjentuję sie w technikach pracy pozdrawiam proszę o kontakt mój nr 518601776