€ 11,11 euro brutto/godz

Oferta pracy w Niemczech Pomocnik produkcji również dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktheidenfeld, Bawaria Niemcy
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:45

Magazyn z częściami samochodowymi z Marktheidenfeld poszukuje pracowników na stanowisko Pomocnik produkcji. Praca w Niemczech, oferta również dla kobiet.

Stanowisko: Pomocnik Produkcji
Miejsce pracy: Marktheidenfeld, Bawaria Niemcy
Zarobki: 11,11 euro brutto/godz plus dodatki za pracę w nocy, soboty i niedziele.

Obowiązki:
Do osób zatrudnionych jako Pomocnik Produkcji należy kontrolowanie jakości produktów oraz praca przy linii produkcyjnych czyli składanie i montaż drobnych części samochodowych. Praca odbywa się w systemie trzy zmianowym

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu przez kandydata
  • Doświadczenie

Oferta:

  • praca w systemie trzy zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w szukaniu mieszkania
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
CV w języku polskim i niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości prosimy wysłać na adres: Niemcy@gigroup.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-produkcji-montaz-praca-rowniez-dla-pan-id189375.html

ID ogłoszenia: 7325207b7f241057