€ 1600 euro brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B od zaraz Berlin dostawca jedzenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 18:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy dostarczaniu jedzenia dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla osób punktualnych, kulturalnych i komunikatywnych.

Stanowisko: dostawca jedzenia.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Pensja: 1600 euro brutto za miesiąc.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • dostarczanie zamówionego jedzenia do klientów firmy;
  • przyjmowanie opłat za posiłki, wydawanie paragonu i reszty;
  • kulturalna i miła obsługa klientów.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność szybkiej adaptacji na stanowisku;
  • kultura osobista, uśmiech na twarzy;
  • prawo jazdy kat.B;
  • samodzielność w działaniu;
  • punktualność;
  • godne reprezentowanie firmy.

Oferujemy:

  • służbowy samochód – Volkswagen Polo lub Skoda Fabia;
  • bony na paliwo;
  • umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dobre zarobki;
  • samodzielne stanowisko;
  • przeszkolenie wstępne;
  • bezpłatny kurs językowy po pracy;
  • ubezpieczenie.

Aplikacje:
Wiadomość z CV w języku niemieckim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.b – DOSTAWCA JEDZENIA.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/aktualna-praca-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-dostawca-jedzenia-berlin/

ID ogłoszenia: 245773a603ec19a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B od zaraz Berlin dostawca jedzenia”

  1. Anna Okonska na 13 lipca 2016 @ 07:41

    Witam .
    Jestem zainteresowana tą oferta pracy.
    Mieszkam -Berlin Spandau.
    Mam 58 lat ,jestem odpowiedzialna i punktualna .
    Mój tel nr 015129413486
    Pozdrawiam Anna Okonska