9,10 euro/h brutto €

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory warzyw bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Lista: 19 czerwca 2018 22:52

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw na polu. Oferta zatrudnienia od zaraz w okolicach Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy zbiorach warzyw takich jak pietruszka, szczypiorek czy koperek
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie produktów na hali

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach
  • motywacja do podjęcia pracy
  • otwartość i komunikatywność
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • legalne zatrudnienie
  • pracę w Niemczech na sezon
  • niedrogie zakwaterowanie blisko miejsca pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV należy wysyłać na adres:

arbeit@malzahn-gartenbau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-dortmund-2018/

ID Ogłoszenia: 3585b28b9df51e76

97 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj