€ 1650 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie wędlin Neuss

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuss
  • Opublikowany: 19 maja 2016 18:05

Mamy 4 wolne wakaty w fabryce z Neuss, przy pakowaniu wędlin na par. Niemcy praca tymczasowa bez znajomości języka oraz doświadczenia, zakwaterowanie jest zorganizowane za niewielką opłatą.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Neuss.

Pensja: 1650 euro miesięcznie.

Wolne wakaty: 4 osoby (dwie pary).

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • pracownik pakuje wędliny, mięsa, zestawy grillowe oraz kiełbaski;
  • w pracy obowiązują wysokie standardy higieny, które muszą być bezwzględnie przestrzegane.

Oczekiwania:

  • oferta skierowana jest do par;
  • gotowość do przyjechania własnym autem;
  • energiczne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • motywacja do pracy;
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej;
  • dobry stan zdrowia oraz kondycja fizyczna.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach, płatne 300 euro od pary lub 200 od osoby, na czas trwania umowy;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • w przypadku przedłużenia umowy pomagamy w znalezieniu mieszkania po upływie 3 miesięcy.

Aplikacje:
CV, najlepiej w języku niemieckim prosimy wysyłać pod adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Praca Niemcy pakowanie wędlin”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-neuss/

ID ogłoszenia: 209573d981f0bfa7