€ 14 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 04:11

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni biur. Od zaraz zatrudnimy w Hanowerze kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • osoba zatrudniona będzie dbała o estetyczny wygląd biur, podlewanie kwiatów, odkurzała, wietrzyła pomieszczenia oraz wyrzucała śmieci

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • świetna organizacja
  • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach formalnych
  • legalną pracę z okresem próbnym
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wysokie premie i dodatki
  • pracę w stałych godzinach 16-24

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do składania aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/08/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/aktualna-praca-w-niemczech-od-zaraz-2018-przy-sprzataniu-biur-hanower/

ID ogłoszenia: 2135b7c1bf7cd03a