€ 10,00

Oferta pracy w Niemczech dla płytkarzy ze znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2013 10:51

Firma z Niemiec obecnie rekrutuje chętnych na stanowisko monter/ płytkarz ze znajomością języka niemieckiego. Od kandydatów wymagamy posiadania odpowiedniego wykształcenia, samochodu oraz prawa jazdy.

Stanowisko: Płytkarz z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • legalna praca na czas nieokreślony,
  • umowa o pracę oraz ubezpieczenie społeczne,
  • wynagrodzenie 10,00 – 11,00 Euro/h w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • dieta dzienna 35 Euro Netto za każdy przepracowany dzień,
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, do opłacenia z diety,
  • stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
  • tłumaczenie CV, dokumentów,
  • możliwość dodatku rodzinnego oraz premii,
  • pomoc przy zwrocie podatku,

Obowiązki:

  • montaż różnego rodzaju płytek oraz mozaik w basenach, Spa, obiektach sportowych oraz wypoczynkowych
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • wykształcenie kierunkowe Płytkarz ( mile widziany dyplom czeladniczy),
  • doświadczenie w pracy z żywicą epoksydową,
  • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec,
  • prawo jazdy oraz samochód,

W CV powinny zostać zawarte informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, stanowisk pracy oraz wykonywanych zadań.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Osoby spełniające wymagania proszone są o nadsyłanie Cv na nasz adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl.

Agencja Pracy POLONICA z Wrocławia wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442

ID ogłoszenia: 3225214be053ec03