1300,00 €

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu w Monachium ze znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Maisach
  • Lista: 12 sierpnia 2013 11:24

Firma produkcyjna z Maisach (obok Monachium) poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu, rozpakowywaniu. Ogłoszenie dla osób ze znajomością języka niemieckiego oraz grup i par z samochodem.

stanowisko: – pakowacze, pracownicy produkcji, ( duety pracownicze, grupy, pary z samochodem, zakwaterowanie oddalone od miejsca pracy ok 5 km.)

Miejsce pracy: Maisach (koło Monachium)

Zadania:
- pakowanie, rozpakowywanie produktów,
- praca w obszarze produkcji części elektrycznych,

Oferujemy:
- wynagrodzenie 8,19 Euro Brutto/h, ( wynagrodzenie ok. 1300 Euro Netto)
- 12 Euro diety Netto za każdy przepracowany dzień,
- umowa o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą,
- ubezpieczenie społeczne ( karta AOK),
- meldunek,
- tłumaczenie dokumentów,
- opiekę polskojęzycznego konsultanta,
- zakwaterowanie – opłata ok 150 – 200 Euro miesięcznie

Wymagamy:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym,
- prawo jazdy kat. B ( w większych grupach samochód mile widziany),
- umiejętność pracy w grupie,
- dobra organizacja czasu pracy,

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.
W temacie e-maila proszę wpisywać: ,,produkcja/ pakowacz”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego niemieckiego kontrahenta z terenu Monachium z branży produkcyjnej pracowników.

ID Ogłoszenia: 9655204fd62d5506

3,111 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu w Monachium ze znajomością języka”

  1. magdalenamikos na 20 sierpnia 2013 @ 17:15

    Witam,

    Wraz z moim chlopakiem jestesmy zainteresowani pracą w Niemczech. Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mój chłoapk-Jakub zna j. niemiecki w stopniu komunikatywnym, gdyz pracował przez dłuzszy okres czasu w Niemczech. Prosze o kontakt pod nr tel.: 790-329-590, bądź meilowy: magdalenamikos11@gmail.com

    Pozdrawiamy serdecznie

    Magdalena i Jakub