€ 10,50

Niemcy praca dla elektryka ze znajomością języka niemieckiego (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2013 20:08

Agencja pracy dla stabilnego niemieckiego kontrahenta z terenu Bawarii oraz Hesji poszukuje pracowników na stanowisko elektryk, elektromonter ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko – Elektryk/ Elektromonter

Praca na terenie przede wszystkim Hesji oraz Bawarii.

Zadania:
– Typowe prace elektryczne,
– Konserwacja, montaż kabli, przełączników w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
– montaż instalacji, turbin, prace w konserwacyjne i remontowe w elektrowniach,
– praca według rysunków i planów technicznych

Oferujemy:
– wynagrodzenie 10,50 Euro Brutto ( stawka początkowa + zwrot podatku z Niemiec po przepracowanym roku),
– min. 40 godzin pracy tygodniowo ( możliwość dodatkowych nadgodzin),
– 45 – 50 Euro diety na zakwaterowanie i wyżywienie za każdy przepracowany dzień,
– możliwość dodatku rodzinnego oraz premii,

Wymagamy:
– dobrej/komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
– wykształcenia zawodowego w kierunku ( elektryk, elektronik),
– doświadczenia zawodowego minimum 2 lata na stanowisku pracy elektryka, elektromontera,
– gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442

ID ogłoszenia: 76517a778419f6e

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla elektryka ze znajomością języka niemieckiego (Bawaria)”

  1. grochowscy na 2 maja 2013 @ 08:46

    Oferujemy prace wykończeniowe mieszkań, z własną aranżacją włącznie.
    Posiadam15-letni staż pracy w przemyśle budowlanym z czego 8 lat pracy naterenie Unii Europejskiej z wyszczególnieniem: Niemcy, Hiszpania, Włochy,Norwegia, Szwecja, Dania.
    Handwerkskammer certyfikat Kabelver;eger im Hochbau
    Wystawiamy faktury vat

    grochowscy.ucoz.pl