€ do uzgodnienia

Niemcy praca dla elektryka od zaraz ze znajomością języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 4 września 2013 21:32

Niemiecka firma z Monachium poszukuje 3 osób na stanowisko elektryk od zaraz. Oferta pracy w Niemczech od zaraz ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

stanowisko: Elektryk ( 3 osoby ),

Rozpoczęcie pracy w ciągu tygodnia.

Wykonywanie zleceń na terenie całych Niemiec.

Wymagamy:
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
– wykształcenia zawodowego w kierunku elektryk,
– doświadczenia zawodowego minimum 5 lata na stanowisku pracy elektryka,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Oferujemy:
– umowa o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, ( nie jest to Zeitarbeit!)
– wynagrodzenie początkowe 10,00 Euro Brutto ( stawka początkowa + zwrot podatku z Niemiec po przepracowanym roku),
– min. 45 godzin pracy tygodniowo ( + możliwość dodatkowych nadgodzin), 5 dni w tygodniu (możliwa praca w soboty),
– stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
– tłumaczenie Cv, dokumentów,
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca- opłaca pracownik,
– 40,00 Euro Netto diety na zakwaterowanie za każdy przepracowany dzień,
– nadgodziny wypłacane co miesiąc.

Zadania:
– Typowe prace elektryczne,
– Konserwacja, montaż kabli, przełączników w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
– montaż instalacji, prace w konserwacyjne i remontowe w elektrowniach,
– praca według rysunków i planów technicznych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442

ID ogłoszenia: 5152270de9ebe0c