€ 15 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu samolotów na lotnisku Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 23:51

Zatrudnimy chętnie od zaraz na lotnisku we Frankfurcie nad Menem kandydatów z podstawową znajomością języka. Fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu samolotów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka na lotnisku

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 15 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie porządkowanie i sprzątanie samolotów na lotnisku pomiędzy rejsami
  • pracownik będzie zajmował się wymianą poduszek, uzupełnianiem ulotek, itd.

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • dobre maniery
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sprawność fizyczna
  • chęć do podjęcia fizycznej pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pomoc w załatwianiu formalności, w tym certyfikatu bezpieczeństwa umożliwiającego pracę na lotnisku
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • potrzebne do pracy środki i narzędzia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy, następnie stała praca
  • wsparcie konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Rozbiórki budowlane Kolonia – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem-przy-sprzataniu-samolotow/

ID ogłoszenia: 80598ccf9a91320