€ 12,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Augsburg przy sprzątaniu po remontach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2016 20:08

Od zaraz poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie w Augsburgu bez znajomości języka dla Polaków na legalnych oraz przyjaznych warunkach.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja pracy: Augsburg.

Zarobki: 12,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • usuwanie gruzu oraz pyłu z powierzchni;
  • dezynfekowanie toalet, sprzątanie łazienek;
  • odmywanie plam po farbach z podłogi;
  • praca w zależności od zlecenia odbywa się w domach, mieszkaniach lub biurach.

Oczekiwania:

  • dokładność i sumienność;
  • duża sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość podjęcia pracy do zaraz;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • otwartość, przyjazne nastawienie;
  • umiejętność szybkiej adaptacji;
  • energiczność o motywacja.

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z kwatery proponowanej przez pracodawcę w cenie 250 euro miesięcznie;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • legalną umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach z opcją przedłużenia dla najlepszych.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres e-mail:

arbeiteinstellen@job4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Sprzątanie po remontach”.

Zapraszamy również do wysyłania zgłoszeń grupowych w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/augsburg-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-po-remontach-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 33057178a58692e3

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Augsburg przy sprzątaniu po remontach”

  1. Sprzątanie po remontach na 1 maja 2016 @ 09:25

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Pracowałem na podobnym stanowisku jako pracownik gospodarczy.