€ 1650 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka magazyn od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 22:54

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia w hurtowni z Frankfurtu nad Menem. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech na magazynie z artykułami chemii gospodarczej.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie plus dodatek w wysokości 150 euro na pokrycie kosztów zakwaterowania

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku magazyniera w hurtowni z artykułami chemii gospodarczej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówionych towarów z użyciem skanera na palety, a następnie ich transport wózkami widłowymi

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia natychmiastowego zatrudnienia w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
  • dobra kondycja
  • brak uzależnień, w zakładzie obowiązuje zakaz palenia i możliwe są badania na zawartość alkoholu
  • niekaralność
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • szkolenia
  • szansę rozwoju zawodowego
  • perspektywę przedłużenia współpracy
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania blisko pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie z chemią gospodarczą, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-chemia-gosp-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 317586587928f2f7