€ 1700 euro miesięcznie brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji kanapek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 22 września 2016 13:13

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego na produkcji kanapek, wrapów oraz  precli. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu, również dla par.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Hamburg

Start: od zaraz

Pensja: 1700 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce na taśmie polegająca na przygotowywaniu kanapek, precli i wrapów
  • do obowiązków pracownika należy mycie i porcjowanie składników, a także obsługa maszyn w tym krajalnicy i urządzenia do paczkowania

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość transportu na miejsce własnym autem
  • dobra organizacja
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • sumienność i pracowitość

Oferujemy:

  • wysokie zarobki, dodatkowo premie za efektywność
  • zagwarantowane przez pracodawcę mieszkanie w cenie 200 euro za osobę lub 300 za parę miesięcznie
  • posiłki w stołówce pracowniczej w niskiej cenie
  • szkolenie z zasad BHP
  • możliwość uczestnictwa w kursie niemieckiego

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesyłania wiadomości wraz z cv, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres zuver@consultant.com z dopiskiem: „produkcja-wrapów09/2016”. Do wiadomości prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 53057e24c7fdfe8f