€ 11,20 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz na magazynie z kosmetykami bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 00:20

Możliwość zatrudnienia na magazynie w hurtowni kosmetyków z Essen dla osób bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Stawka: 11,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie polega na realizowaniu zamówień dla sklepów z użyciem skanera
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie towarów, układanie ich na paletach, a następnie transportowanie za pomocą wózków widłowych wspomaganych elektrycznie

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność logicznego myślenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • częściowo opłacane przez pracodawcę mieszkanie, koszt dla pracownika to 100 euro za miesiąc
  • możliwość podpisania stałej umowy dla najlepszych
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • niedrogie kursy języka niemieckiego

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim ze zdjęciem na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „magazynzkosmetykami01/17”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 835586d86382f552