€ 14-16 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 01:19

Oferujemy opcję zatrudnienia w Düsseldorfie dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań i domów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 14 do 16 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych
  • do zadań pracownika będzie należało pranie, prasowanie, porządkowanie piwnic i garaży
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pobieranie opłat za usługi

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia
  • mile widziana możliwość zabrania własnego auta

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/12/17 na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-2018-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 805a44206607753