€ 12 - 14 euro brutto za godzinę

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie w Lipsku dla glazurnika

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 20:42

Poszukiwani pracownicy budowlani to zadań przy kładzeniu glazury w Lipsku. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z dobrą stawką godzinową oraz zapewnionym wyżywieniem.

Stanowisko: płytkarz-glazurnik.

Zarobki: 12-14 euro za godz.

Miejsce: Lipsk, Niemcy.

Opis zadań:
pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prace remontowe przy glazurze. Do jego zadań będzie należało skuwanie starej glazury, naprawa usterek, kładzenie warstw izolacyjnych pod płytki, a także układanie nowych kafelków i fugowanie.

Wymagania:

  • język niemiecki komunikatywny;
  • doświadczenie w pracy na budowie;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • wykształcenie w tym kierunku, najlepiej dyplom czeladniczy;
  • dobre zdrowie;
  • dokładność i odpowiedzialność;
  • bycie dobrym w swoim fachu.

Oferujemy:

  • ubezpieczenia i składki;
  • stałe zatrudnienie w Niemczech;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość auta służbowego;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać pod adres:

pracuj@zaquensis.de

Kamila Kuitkowska +49 (359) 1203 9300

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-w-lipsku-jako-plytkarz-kafelkarz-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 85456d07dac6f914