€ 2100-2500 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz jako kierowca kat.B przy przewózie osób VIP Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 18 lipca 2017 21:58

Atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomości języka przy przewozie klientów VIP. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Stuttgarcie kierowców kat.B. na dłuższy okres.

Stanowisko: kierowca kat B.

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 2100 do 2500 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu klientów VIP luksusowymi samochodami
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za służbowe auto – regularne sprzątanie, oddawanie na myjnię oraz serwisowanie
  • zadaniem pracownika w zależności od zlecenia będzie niekiedy odwożenie do ślubu par młodych lub wyjazdy za miasto

Wymagania:

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy
  • brak uzależnień
  • schludność i wysoka kultura osobista
  • zdolność pracy z ludźmi
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem oraz świadczeniami
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • szkolenia wdrażające
  • zatrudnienie od zaraz
  • służbowe samochody wysokiej klasy

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV ze zdjęciem oraz dopiskiem w tytule „Niemcy praca dla kierowcy kat.B Stuttgart” należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-stuttgart-2017/

ID ogłoszenia: 457596e66882c1e5