€ akord

Niemcy praca sezonowa od zaraz dla Polaków przy zbiorach szparagów 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 12 maja 2017 23:10

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka. Od zaraz zatrudnimy przy zbiorach szparagów 2017 na okres około 12 tygodni z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa przy zbiorach będzie wynosiła 0,75 euro za kilogram, od lipca praca w gospodarstwie będzie płatna 8,60 euro/h brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów na polu, od lipca będą to prace fizyczne w gospodarstwie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w zbiorach szparagów
  • preferowani do pracy są mężczyźni
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • ważne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie uzależnione od zbiorów
  • zakwaterowanie w cenie 3 euro dziennie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-2017/

ID ogłoszenia: 2155915fcb626096