€ od 10000 PLN netto/mc

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek 2021 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 19:12

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Rövershagen dla Polaków przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: za zbiory od 10 000 PLN netto na mc, a za inne prace – 9,60 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na polu, gdzie zadaniem będzie ręczne zbieranie truskawek;
  • wykonywanie innych zadań, takich jak: sortowanie i pielenie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie ze śniadaniami oraz obiadami w cenie 10 € na dzień;
  • dodatek do zarobku w wysokości 15 € za każdy dzień roboczy;
  • darmowa usługa prania, dostęp do wi-fi;
  • możliwość wypożyczenia odzieży przeciwdeszczowej;
  • aplikację, która pozwala śledzić postępy w pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.karls.jobs

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-maj-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 819607dade9b78ab