€ 2650 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 8 lutego 2023 20:04

Zatrudnienie tymczasowe w fabryce z Berlina bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy produkcji lodów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji lodów i deserów mrożonych;
  • wykonywanie prac przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność i punktualność;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • strój roboczy;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 02/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-berlina-2023/

ID ogłoszenia: 48863e3c634342b1