€ 15 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 11 września 2019 17:25

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne sprzątanie domów i mieszkań;
  • fizyczna praca w różnych lokalizacjach, dlatego miele widziane będą zgłoszenia od osób z samochodem;
  • samodzielne wykonywanie zadań z uwzględnieniem próśb klientów – sprzątanie przy użyciu środków ekologicznych, prasowanie, mycie okien, podłóg itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • przyjazne nastawienie;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie doświadczenie i referencje od poprzednich pracodawców;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami – szkolenie pracownicze i z BHP;
  • sprzęty, materiały oraz dobrej jakości chemię niemiecką;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość pracownia w weekendy;
  • pełny etat i stałe godziny;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • premie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy  weekendy.

Aplikacja:

CV w j. polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy przesłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”.

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację dyspozycyjności, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 6145d791dfd4b85d