€ 14 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Hanower z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 21:44

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech w Hanowerze przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie z podstawowym językiem niemieckim. Pracodawca zapewnia wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 14 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sprzątaniu biura i wypełnianiu następujących obowiązków: załadowywanie i włączanie zmywarki, ścieranie blatów i kurzu na półkach, zmywanie podłóg, zapewnianie czystości w toaletach, sali konferencyjnej, gabinetach oraz na holu itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy sprzątaniu;
  • sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od 16:00 do 24:00;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia  oraz finansowe;
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia;
  • świadczenia socjalne.

Aplikacja:

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: sprzatanie-biur/08/18.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 3605c4cbca2d57d4