€ 10,50 euro za godzinę brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 25 maja 2016 20:05

Fabryka z Hamburga posiada wolne wakaty od zaraz, przy pakowaniu ciastek. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnienie na podstawie legalnej i przejrzystej umowy.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Hamburg.

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę.

Opis stanowiska:
do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała kontrola pracy maszyn pakujących i produkcyjnych i sprawdzanie jakości opakowań. Pracownik może zostać skierowany również do pakowania gotowych paczek z ciastkami w kartonowe pudełka oraz paletowanie ich.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, brak problemów ze wzrokiem;
  • zręczność, sprawne dłonie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość pracy w różnych godzinach;
  • znajomość języka będzie plusem, jednak nie jest ona konieczna;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach płatne 180 euro za miesiąc;
  • odzież ochronną;
  • wysokie zarobki;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • przeszkolenie;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • jeśli zajdzie taka potrzeba pomożemy w relokacji.

Aplikacje:
CV z załączonym zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek, Hamburg 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-hamburg/

ID ogłoszenia: 19657457e67cdc0c

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek bez języka Hamburg”

  1. „Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek, Hamburg 2016”

    Witam zgłaszam się z prozbą o przyjęcie mnie i mojego partnera do pracy nawet od zaraz, razem z moim partnerem już byliśmy za granicą w pracy sezonowej.. Mój numer telefonu : 512303776

  2. Witam,
    Mieszkam akt. w Hamburgu, jestem zainteresowany wasza oferta pracy, posiadam spore doswiadczenie przy pracy produkcyjnej. Pozdrawim serdecznie 🙂