€ 13 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka Stuttgart od zaraz sprzątanie tramwajów i autobusów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 22:32

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja zatrudnienia w Stuttgarcie przy sprzątaniu tramwajów i autobusów na zajezdni.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 13 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu wnętrz autobusów i tramwajów znajdujących się w zajezdni
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało mycie szyb, poręczy, pranie tapicerki, wynoszenie śmieci, dezynfekowanie, wietrzenie, itd.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć i motywacja
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • uczciwość i sumienność
  • świetna organizacja czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość wyjazdu do Niemiec od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość brania nadgodzin
  • zakwaterowanie w wynajętych pokojach za około 150-250 euro miesięcznie zależnie od standardu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „sprzatanie-autobusów/11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-w-zajezdni-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2835a1c592fdd11b