€ 11 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie perfum Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 03:26

Opcja zatrudnienia w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Tymczasowa praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się dystrybucją perfum
  • zadaniem pracownika będzie przepakowywanie towarów, montaż zabezpieczeń oraz foliowanie opakowań

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zręczność
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony – do końca roku
  • szkolenia wdrażające w zadania
  • ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość wykupienia niedrogiego wyżywienia na stołówce

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz LM na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „pakowanieperfum/07/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1859562911d1052