€ 1600 euro brutto miesięcznie

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Bremen sortowanie ubrań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 6 lipca 2016 20:21

Zakład z Bremen zatrudni od zaraz 5 osób do sortowania odzieży używanej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sortowni.

Lokalizacja: Bremen, Niemcy.

Pensja: 1600 euro brutto miesięcznie.

Obowiązki na stanowisku:

  • składanie oraz pakowanie odzieży;
  • sortowanie ubrań przy stole lub taśmie;
  • odzież należy oddzielać na podstawie rodzaju oraz jakości.

Wymagania:

  • brak alergii i uczuleń – dobry stan zdrowia;
  • zręczność;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność na dobrym poziomie;
  • umiejętność działania w zespole.

Oferujemy:

  • strój roboczy pełniący funkcje ochronne – rękawiczki, maseczki itp;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro za miesiąc;
  • wsparcie polskiego managera na miejscu;
  • pomoc w sprawach formalnych związanych z pracą;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • satysfakcjonujące zarobki.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV pod adres mailowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule wiadomości: fizyczna-w-sortowni-odzieży/07/16.

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-bremen-sortowanie-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 505577d3db40b9e1

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Bremen sortowanie ubrań”

  1. Aleksandra na 29 lipca 2016 @ 06:04

    Witam. Czy jest możliwość gdzieś na miejscu wynajecia opiekunki do dziecka ?