€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 13:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców od zaraz. Zatrudnimy na budowie malarza-tapeciarza w Berlinie. Przewidujemy dobre zarobki, stały etat i pomoc w znalezieniu mieszkania.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz-tapeciarz.

Miejsce zatrudnienia: Berlin oraz inne lokalizacje – Lipsk, Monachium, Hamburg, Stuttgart

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:
Pracownik będzie odpowiedzialny za remonty oraz wykończenia malowanie oraz klejenie tapet, a także inne, proste prace wykończeniowe.

Wymagania:

  • mile widziana możliwość przyjechania własnym autem;
  • dobra znajomość języka niemieckiego;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wymagamy doświadczenia na budowie;
  • dobry stan zdrowia pozwalający na pracę na budowie;
  • sprawność fizyczna;
  • poczucie estetyki.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie – podstawy plus premie;
  • umowę na czas nieokreślony;
  • ubezpieczenia i składki;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania stałego;
  • wsparcie koordynatora z Polski w kwestiach formalnych.

Aplikacja:
Osoby z doświadczeniem i znajomością języka zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zawierających CV na adres:

anita.banasiak@sepona.de

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-budowlancow-malarza-tapecierza-berlin-na-budowie/

ID ogłoszenia: 63056a21eedd95f2