€ 12,84 euro/h brutto

Niemcy praca dla par bez znajomości języka na magazynie słodyczy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2018 22:03

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do zatrudniania w hurtowni ze słodyczami z Hamburga. Od zaraz opcja fizycznej pracy w Niemczech dla par na magazynie.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4 osoby lub 2 pary

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na zbieraniu zamówień, sporządzaniu raportów oraz wprowadzaniu danych do systemu
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • chęć i motywacja do pracy
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro za osobę lub 250 od pary
  • samodzielne stanowisko
  • pracę w stałych godzinach
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „MAGAZYN ZE SŁODYCZAMI – Hamburg, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zamieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-slodyczy-hamburg/

ID ogłoszenia: 3835ae34f9843508